У Львові школа на школу сходяться в баскетбольних поєдинках

16:38, 12 лютого 2016

У Львові після карантинної перерви відновили ігри Шкільної ліги баскетболу. У молодшій віковій групі міряються силами 8 команд. Ігри регулярного чемпіонату відбуваються у два кола.

Однією з найцікавіших дуелей 5-го туру став поєдинок між 17-ю школою та школою «Софія». Хоча баскетболістам не більше 13 років, амбіцій та запалу в них щонайменше на Суперлігу.

У першій половині матчу на майданчику домінувала 17-та школа. Хлопці були значно нижчими за своїх візаві, проте швидшими і прудкішими. На перерву вони пішли з комфортним рахунком 26:14.

Проте і вихованці «Софії» не поспішали капітулювати. Вони повільно скорочували перевагу, а останню чверть завершили з рахунком 17:11. Проте виграна битва не допомогла їм взяти верх у війні. Перемогу відсвяткувала 17-та школа – 48:37.

Гравець команди школи «Софія» Владислав зазначив: «Ми могли і перемогти, зловили кураж. Але забракло часу».

Представник переможців Тимур також поділився враженнями від гри: «Ми були набагато швидшими та сильнішими технічно». Його товариш по команді Микита додав: «Суперники були дуже високими і багато підбирали. Нам важче було на підборі. Але все ж нам все вдалося».