ЛКП «Львівсвітло» диспетчеризувало 70 ліфтів. До кінця року заплановано диспетчеризувати усі 333 ліфти у Франківському районі.
Про це повідомила директор «Львівсвітла» Марина Строєва.
За її словами, усі диспетчеризовані ліфти можна відслідковувати на комп’ютері у пункті «Львівсвітло». У кожному ліфті встановлена спеціальна кнопка виклику диспетчера і зв’язок здійснюється он-лайн. Мешканцю вже не потрібно окремо телефонувати в установи. На диспетчерській оператор отримує звуковий сигнал та кольорове зображення одразу 17 поломок, які висвічуються також на екрані комп’ютера.
Марина Строєва також зазначила, що після того, як ліфти передані на обслуговування комунального підприємства, значно зменшилася кількість викликів в день.
«Зараз це в середньому 12 викликів, а на початку було 60», - зазначила вона.
За її словами, процес диспетчеризації ліфтів тільки розпочався.
«Ми почали диспетчеризувати ті, що на нашому балансі, але мають бути диспетчеризовані усі ліфти міста. Диспетчеризація одного ліфта разом з обладнанням та роботами коштує 4,5 тис. грн. Це дуже зручно, немає зайвих викликів диспетчерської аварійної чи механіка. Ми знаємо, що сталось, бо на моніторі все показує», - зазначила Марина Строєва.
Нагадаємо, з серпня цього року ЛКП «Львівсвітло» прийняло на обслуговування 957 ліфтів (48%) у Франківському, Шевченківському та частково в Залізничному і Личаківському районах міста.
Загалом у Львові 2012 ліфтів, з яких 60% (1165) вже вичерпали термін експлуатації.
Кількість ліфтів у будинках комунальної власності по районах: Галицький – 31, Франківський – 333, Залізничний – 305, Шевченківський – 525, Личаківський – 173, Сихівський – 645.
Кількість ліфтів, що залишаються на обслуговуванні приватних експлуатуючих організацій: ПП «Компанія «Астра» - 220, ПП «Ліфт-Купе» - 22, ПП «Майстер-Рос» - 196, ПП «Мрія-Ліфт» - 15, ПП «Шифт-ліфт» - 9, ТзОВ «Ліфт-Еко» - 596.