У Львові відбудеться фінал Чемпіонату України з флорболу

08:02, 5 квітня 2011

16-17 квітня 2011року у Львові пройде фінальна частина Відкритого чемпіонату України з флорболу. В межах фінальної частини відбудуться ігри останнього туру регулярної першості, а також ігри плей-офф та фінал. Ігри відбуватимуться в спорткомплексі ЛНУ ім. І. Франка.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, цьогоріч в турнірі беруть участь 7 команд з трьох країн. Перед фінальною частиною турнірне становище таке:

7. «YMCA» (Луцьк, Україна) – 0 очок;

«Регламент турніру передбачає, що команда, яка за підсумками регулярного чемпіонату посідає 7 місце, вибуває з боротьби, а команди з 1 по 6, боротимуться за медалі в іграх плей-офф. Тому Львівщина зберігає шанси здобути нагороди Відкритого чемпіонату України з флорболу. В останньому турі матимемо два принципові поєдинки: західноукраїнське дербі «Лемберг» (Львів) – «Rema D.C.» (Дрогобич) та поєдинок між лідером сезону мінським «Дельфіном» та переможцем минулого сезону латвійським клубом «Paw J»», – каже голова Львівської обласної федерації флорболу Максим Коляда.

Нагадаємо, що минулого сезону переможцем турніру стала команда «Paw J» з Латвії, срібним призером –  мелітопольська «Скала», а в протистоянні за бронзову нагороду – «Лемберг» поступився «Дельфіну».

Довiдка ZAXID.NET

Флорбол – командний вид спорту. Грається пластиковим м’ячем, удари по якому наносяться клюшкою. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника. На полі в кожній команді присутні 5 польових гравців і один воротар. Контролювати м’яч дозволяється лише клюшкою, яка є у всіх польових гравців. Ногою дозволяється зупиняти м’яч, але не наносити удари по воротах. Ця гра схожа на хокей з м’ячем і на хокей без льодової площадки, проте в правилах цих ігор є суттєві відмінності. В ході гри дозволяється необмежена кількість замін, які можна проводити, не зупиняючи гру. Тривалість гри - 3 періоди по 20 хв. Перерва між періодами триває 10 хвилин. У деяких випадках третій період у флорболі не грається.

Флорбол – безконтактна гра. Єдиним дозволеним силовим прийомом є гра плечем в плече, у випадку ведення боротьби за м’яч, не контрольованим жодним з гравців. Якщо гравець порушив привила, протилежна команда отримує право на штрафний удар. Гравців можуть наказувати дво- або п’ятихвилинними вилученнями. За неспортивну поведінку гравець може бути видалений на 10 хв. Найтяжчим покаранням є видалення до завершення матчу.