У Львові відбудеться півфінал чемпіонату України з американського футболу

11 вересня

Наступного місяця у Львові відбудеться півфінал чемпіонату України з американського футболу. Цю подію анонсували гравці команди «Lviv Lions» («Львівські леви») під час зустрічі з міським головою Андрієм Садовим. Наразі спортсмени не повідомили про дату проведення матчу.

«Поки що ми узгоджуємо дату та місце проведення матчу. Дуже би хотіли зіграти на стадіоні «Юність», але ще не знаємо точного розкладу. Команда зайняла першу сходинку в нашому дивізіоні. Суперник ще має визначитися», — повідомив гравець команди «Львівські леви» Дмитро Малєєв.

Під час зустрічі у Ратуші гравці команди та міський голова обговорили проблему відсутності стадіону для тренувань із цього виду спорту. Андрій Садовий запевнив, що необхідну підтримку команді з боку міста нададуть, зокрема — у фінансовому плані.

«Ми спільно подумаємо над локацією та розробимо проект. І, звісно, ми готові інвестувати частину коштів із міського бюджету у розвиток американського футболу. На стадіоні «Юність» ми проробили велику частину роботи. Я думаю, що він може бути гарною локацією для проведення змагань. Але потрібен також стадіон і для тренувань, у що ми готові внести свою лепту», — сказав Андрій Садовий.

Команда з американського футболу «Львівські леви»

Також він зазначив, що місто особливо зацікавлене у розвитку ігрових видів спорту та підтримці самоорганізованих команд.

Клуб «Львівські Леви» проводить домашні матчі на стадіонах «Юність» та «СКА». Однак, за словами гравців команди, це незручно, оскільки на цих локаціях відбувається й багато інших неспортивних заходів.

«Ми маємо партнерські стосунки з командою із Вроцлава, до якої їздили на фінал польської ліги. Один зі стадіонів міста, до слова, облаштували власне для американського футболу. У Львові також є доволі багато стадіонів, які не надто завантажені. Ми можемо «вдихнути» у них життя. Окрім того, ми б залюбки розвивали там і дитячу секцію», — зазначили гравці команди.

До слова, клуб виступає у Чемпіонаті України 2018 Української Ліги Американського Футболу ULA. Командні кольори: зелений, чорний та жовтий. Головний тренер — Роман Ткач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині
Кількадесят активістів «Авто Євро Сили» розпочали акцію протесту біля львівської мерії
Під Одесою до берега прибило баржу з п'ятьма мільйонами пачок контрабандних сигарет
Люди миру
Браконьєри вирубують ліс на території майбутнього національного парку. Відео з дрона
Головні новини Львова за 19 листопада
У Винниках відкрили удосконалену транспортну розв’язку без лівих виїздів
«Авто Євро Сила» оголосила блокування доріг по всій Україні. Онлайн-карта блокпостів