У Львові відбулась презентація Wiz-Art Film School

8 серпня

У вівторок, 7 серпня, в рамках 11-го міжнародного фестивалю короткометражного кіно Wiz-Art відбулась презентація кіношколи. У арт-залі «Кінопалацу» на театральній було показано 5 фільмів випускників.

Захід викликав такий ажіотаж, що показ кінопроектів довелося повторювати двічі, адже глядачів було набагато більше, ніж місць у залі.

Випускники першого набору Wiz-Art Film School показали свої перші роботи. Ними стали «Поворот» Лідії Гук, «Нормальна» Діани Горбань та Ірини Громоцької, «Метелики» Софії Дорошенко, «Радіоточка» Юрія Дутчак та «Пляма» Наталії Шинкаренко.

У фільмах взяли участь як відомі актори, таки як актор театру ім. Леся Курбаса Микола Береза чи актор театру ім. Марії Заньковецької Януш Юхницький, так і зовсім початківці.

Wiz-Art Film School працювала з травня 2018 року впродовж 6-ти модулів в Jam Factory Infopoint. Найкращі практики з України, такі як Катерина Горностай, Дмитро Сухолиткий-Собчук, Тарас Ткаченко та інші, навчали студентів знімати кіно. До речі, фільми декого із викладачів братимуть участь у конкурсних та позаконкурсних програмах кінофестивалю Wiz-Art, який триває з 6 до 12 серпня.

Кіношкола відбулась за фінансової підтримки Програми ґрантів НВСЕ (hbce.com.ua) у партнерстві з Jam Factory Art Center. Основна мета школи – збільшення кількості та якості фільмів, знятих в Україні, формування власної кіномови та хвилі нового українського кіно.

Під час презентації проектів перших випускників було оголошено, що наступна кіношкола розпочнеться у жовтні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
25 книжок 25-го Форуму видавців
УПЦ МП пригрозила «мирною громадянською непокорою» після надання автокефалії УПЦ
У рейсовому автобусі українець намагався ввезти з Польщі майже 80 кг макової соломки
Від Порошенка до Петриненка
За минулу добу на Донбасі загинули двоє українських військових
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру