У Львові відбувся перший матч чемпіонату України з американського футболу

Футбол по-американськи

21:36, 22 квітня 2013

У Львові відбувся перший в історії міста офіційний матч чемпіонату України. На полі зійшлися місцеві “Леви” та рівненські “Монархи”.

Майже сто років про таку гру ніхто й не чув. Допоки у 1823 році під час футбольного матчу у графстві Йоркшир 16-річний Вільям Вебб Елліс, порушивши правила, схопив м’яч і побіг у бік суперників. Відтоді у Сполучених Штатах почався справжній «футбольний бум».
Зіграти найпопулярнішу американську гру у Львові вирішили місцева команда та рівненські “Монархи”. Із самого початку гості показали на що здатні. Раз за разом заносили м’яча у зону львів’ян і досить швидко мали у своєму активі два заноси та спробу.

Аби досягнути результату, львів’янам необхідно відпрацювати технічно-стратегічну гру. Адже ставка на фізичну підготовку показала усі недоліки команди. І вже наприкінці другої чверті монархи відірвались вперед із рахунком 12:3.

Вже у третій чверті львів’яни таки зібрались з силами. Нашому квотербеку навіть вдалося здійснити занос у залікову зону суперників. Відтак до перемоги “Левам” бракувало лише 4 очки. Далась взнаки мабуть і підтримка вболівальників.

Перша гра у молодшій лізі між дебютантами і досвідченими спортсменами вказала на помилки обидвох команд, рахунок - 14:10.

А вже 15 червня у Рівному відбудеться матч-реванш.