У Львові відбувся турнір зі спортивного орієнтування «Кубок Лева»

6 серпня 2018

У місті завершилися одні з наймасштабніших стартів зі спортивного орієнтування в Україні – «Кубок Лева». Турнір зібрав спортсменів на львівських змагальних аренах уже вп’яте. І другий рік поспіль у форматі відкритого Кубка Львова.

Змагання зібрали майже півтисячі учасників. Своє право на відзнаки вони доводили на кількох локаціях, зокрема, у Голосківському лісі.

Перед стартом орієнтувальники ділилися курйозними історіями. Данило Штангрет зі Львова розповів: «Наприклад, у перший день Кубка ми бігли під гору, щоби знайти перший пункт. Я послизнувся і покотився вниз, але першим взяв чек-поінт. Або, наприклад, біг я з меншим братом, ми двоє впали в річку, але добігли».

Віковий діапазон слідопитів був дуже широким. Свої сили у пошуку контрольних пунктів можуть спробувати навіть малюки – для них створили категорію «Kids». Юні учасники мали здолати лише 400 метрів стежками навколо фінішної арени. До того ж на кожному КП їх чекали солодкі заохочення: шоколадки або сік.

А найдовшу дистанцію – понад 7 км приготували для розділу «еліта». У кожної категорії було своє завдання. І відмічатися на контрольних точках слід лише у зазначеному організаторами порядку. Однак якими шляхами до них дістатися – тут вже можна імпровізувати.

Учасник «Кубка Лева» Віктор Нестеренко розповів: «Бігав я сьогодні 53 хв. 12 сек. Доволі сильно помилився на двох пунктах. Потрапив у паралельну ситуацію, скажемо на такому спортивному лексиконі. Потрібно було пробігти гору, а я вирішив її оббігти. І через це вийшов великий гак, витратив надто багато часу».

У жовтні у Львові мають намір провести ще одні старти зі спортивного орієнтування, однак вже не такі масові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львівський суд визнав незаконним звільнення лікаря перинатального центру за огріхи будівельників
Президент волею правового нігілізму
Активісти домоглися закриття усіх гральних салонів у Винниках
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ