У Львові відбувся турнір зі спортивного орієнтування «Кубок Лева»

6 серпня

У місті завершилися одні з наймасштабніших стартів зі спортивного орієнтування в Україні – «Кубок Лева». Турнір зібрав спортсменів на львівських змагальних аренах уже вп’яте. І другий рік поспіль у форматі відкритого Кубка Львова.

Змагання зібрали майже півтисячі учасників. Своє право на відзнаки вони доводили на кількох локаціях, зокрема, у Голосківському лісі.

Перед стартом орієнтувальники ділилися курйозними історіями. Данило Штангрет зі Львова розповів: «Наприклад, у перший день Кубка ми бігли під гору, щоби знайти перший пункт. Я послизнувся і покотився вниз, але першим взяв чек-поінт. Або, наприклад, біг я з меншим братом, ми двоє впали в річку, але добігли».

Віковий діапазон слідопитів був дуже широким. Свої сили у пошуку контрольних пунктів можуть спробувати навіть малюки – для них створили категорію «Kids». Юні учасники мали здолати лише 400 метрів стежками навколо фінішної арени. До того ж на кожному КП їх чекали солодкі заохочення: шоколадки або сік.

А найдовшу дистанцію – понад 7 км приготували для розділу «еліта». У кожної категорії було своє завдання. І відмічатися на контрольних точках слід лише у зазначеному організаторами порядку. Однак якими шляхами до них дістатися – тут вже можна імпровізувати.

Учасник «Кубка Лева» Віктор Нестеренко розповів: «Бігав я сьогодні 53 хв. 12 сек. Доволі сильно помилився на двох пунктах. Потрапив у паралельну ситуацію, скажемо на такому спортивному лексиконі. Потрібно було пробігти гору, а я вирішив її оббігти. І через це вийшов великий гак, витратив надто багато часу».

У жовтні у Львові мають намір провести ще одні старти зі спортивного орієнтування, однак вже не такі масові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Тепер я вже набігаюся»
Мерія пропонує підняти вартість проїзду у львівських маршрутках до 8 грн
У Варшаві помер 23-річний учасник АТО з Львівщини
Невідомі спробували підпалити Андріївську церкву у Києві
На медіафронті без змін
Головні новини Львова за 14 листопада
У ДТП на Рівненщині загинув український чемпіон світу з армреслінгу
У Львові відкрили Центр надання допомоги новонародженим
У віці 57 років помер начальник ГУ ДСНС Львівщини Сергій Дмитровський
На Львівщині житлові субсидії отримує понад 130 тис. домогосподарств