У Львові відкрили виставку довоєнних фотографів

19 березня

У львівському Центрі міської історії 16 березня відкрилась виставка фотографів, які працювали у Львові на початку ХХ століття. Проект куратора Андрія Боярова «COPY/PAST» працює з оригінальними фотографіями, проте суттєво збільшеними, порівняно з їхніми оригінальними розмірами.

«Роботи належать непересічним діячам передвоєнної львівської сцени нових тоді медіа - фотографії і фільму. Серед них Яніна Мєжецка, Вітольд Ромер, Ное Лісса та Владислав Беднарчук. Незважаючи на те що рівень їхніх творів знаходився у співголоссі з тогочасними глобальними модерністичними пошуками, локально статусу «митців» вони фактично не мали, і не мають до тепер. Я збільшую їхні праці, у порівнянні з оригіналами, але, напевно, не перебільшую - в стосунку до (не)належного тепер їм місця світових гравців у локальній історії мистецтв», - наголошує художник.

(фото Павла Паламарчука, ZAXID.NET)

Виставка представлена у конференц-залі Центру міської історії та «Кафе-вітальні», що працює поруч. Світлини з проекту «COPY/PAST» демонструватимуть протягом трьох місяців.

Сама виставка є частиною програми Міського медіаархіву «[роз]Архівування», що покликана популяризувати та актуалізувати проблематику архівної спадщини серед громадськості і використовувати архівні матеріали у неакадемічних формах та форматах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада
РАГУlive. Випуск за 20 листопада
«Львівлелектротранс» планує змінити шість трамвайних маршрутів
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині