У Львові відновило роботу Почесне консульство Нідерландів

9 серпня 2017

У Львові в новому приміщенні на вулиці Винниченка, 12 відкрили Почесне Консульство Королівства Нідерландів. Установа відповідатиме за сім областей західної України. Віз тут не видаватимуть, бо головна функція установи ‒ промоція співпраці між Україною та Нідерландами.

«Ми будемо насамперед фокусувати нашу увагу на питаннях інвестиційною співпраці, торгівельної співпраці. Ми запрошуємо щиро голландських інвесторів в Західну Україну», ‒ розповідає Почесний Консул Королівства Нідерландів у Львові Андрій Гринчук.

До вітчизняних міст намагатимуться залучити голландських інвесторів, сприяти взаємній торгівлі, а також заохотити обидві країни до культурних обмінів. Тож у почесному консульстві перш за все консультуватимуть підприємців, які прагнуть бізнес-відносин із Нідерландами.

Зазначимо, Консульство Нідерландів було відкрите у Львові у 1907 році, яке працювало до 1939 року. Після проголошення незалежності України Почесне Консульство Нідерландів пропрацювало у Львові 20 років. І сьогодні втретє воно розпочало свою роботу.

Після здобуття Україною незалежності львівське Почесне Консульство Королівства Нідерландів було першим у місті. І його близько 20 років очолював Богдан Панкевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії