У Львові визначилися переможці дитячого футбольного проекту від ФК «Шахтар»

14:56, 21 травня 2016

21 травня у Львові в день фіналу Кубка України відбувся також фінал серед учасників проекту «Давай, грай!» від ФК «Шахтар». У змаганнях взяли участь вісім команд двох вікових груп від 7 до 10 років і від 11 до 13 років, передає офіційний сайт донецького клубу.

За підсумками турніру переможцем старшої групи стала команда «Спортресурс-1», а друге і третє місце завоювали команди «Гімназія» та «Знесіння» відповідно.

У віковій категорії від 7 до 10 років переможцем стала «Гімназія». Друге місце зайняли хлопці з колективу «Спортресурс-2», а бронзові медалі здобула команда «Знесіння».

Також ФК «Шахтар» вручив персональні нагороди двом дівчаткам-учасницям проекту і роздав індивідуальні призи найкращим гравцям та воротарям у своїх вікових групах.

Трофеї та пам'ятні сувеніри юним спортсменам вручали півзахисник клубу Андрій Коробенко і тренер воротарів Дмитро Шутков.

Нагадаємо, у Львові проект «Давай, грай!», який впродовж кількох років був популярним у Донецьку, стартував 1 жовтня 2015 року.