В ніч на 23 лютого громадський патруль викрив ігровий клуб у Франківському районі м. Львова, повідомив начальник міської міліції Сергій Зюбаненко.
Як розповів Сергій Зюбаненко ZAXID.NET, активісти хотіли самостійно зайти в клуб вночі, однак врешті домовилися з правоохоронцями зробити це зранку і зробити це за законною процедурою. Відтак сьогодні зранку правоохоронці зайшли в приміщення, підтвердили наявність в ньому ігрових автоматів, і оформили порушення.
Загалом ніч на 23 лютого, за словами Сергія Зюбаненка, була спокійною, і злочинів зафіксовано менше, ніж у звичайні дні. Місто патрулювало близько 2 тис. активістів самооборони і 355 працівників міліції. На лікарняному перебувало лише 22 працівники міліції, що також значно менше від середньостатистичної цифри, повідомив головний міліціонер Львова.
Також Сергій Зюбаненко звернувся до громадян з проханням наразі не звертатися на лінії 102 з незначними справами, у зв’язку нинішньою ситуацією. «До нас дзвонять через те, що в сусідів голосно включена музика. Або дзвонили зі школи з російськими класами, що на них нападають, а коли приїхала міліція, то виявилося, що вони просто хотіли охорони, щоб на них не напали «тітушки»… Я просив би громадян з порозумінням поставитися до ситуації», - зазначив начальник міського управління міліції.
Нагадаємо, що вчора, 22 лютого, мер Львова Андрій Садовий високо оцінив ефективність роботи спільних патрулів громадськості і міліціонерів.