Депутати Львівської міськради побились із охоронцями комунального АТП-1

11:18, 20 лютого 2018

Під час візиту депутатів Львівської міськради на комунальне АТП-1 у вівторок, 20 лютого, сталась сутичка із охоронцями підприємства.

Група депутатів, до якої увійшли Ігор Зінкевич, Любомир Босаневич, Сергій Івах, Ігор Телішевський, Ігор Дякович, Мирослав Данилків та інші вирішили перевірити інформацію, оприлюднену у Facebook про те, що зарплату водіям АТП-1 дають лише після того, як вони виконають план та виплатять борги.

«Директор дає зарплату по двох відомостях, які знаходяться у касирів, якщо віддаєм борги по плану і по перевитраті палива, тоді він дає зарплату», написав у спільноті Varta1 Сергій Гвоздика, який представився водієм АТП-1 і попросив небайдужих прийти на підприємство, сьогодні, щоб підтримати водіїв.

Близько 9:30 депутати приїхали на АТП-1 на вул. Авіаційній 1, але охоронці підприємства відмовились їх пропустити. Коли ж депутати все ж спробували силою прорватись через прохідну, відбулася сутичка. Один з охоронців заявив, що внаслідок сутички були пошкоджені двері, а йому зламали руку. Натомість в Ігоря Телішевського була розірвана куртка.

Депутати вимагали не перешкоджати їхній діяльності, погрожуючи кримінальною відповідальністю. Врешті, після 15-хвилинної сутички, охорона пропустила депутатів, представників Громадської ради при управлінні транспорту ЛМР та журналістів на територію підприємства.

Відео ZAXID.NET

Орест Хамула назвав провокацією інформацію, поширену у Facebook, про невиплату зарплати водіям у повному обсязі.

«В інтернеті розповсюдили фейкову інформацію про те, що АТП-1 не виплачує зарплату у повному обсязі та робить це по двох відомостях. Такі дії та розмови – це провокація. Людина, що розповсюдила цю інформацію – це вигаданий персонаж, якого у штаті АТП-1 немає. Є люди, яким не подобається те, що на маршрутках почали встановлювати датчики контролю рівня палива», – зазначив директор АТП-1 Орест Хамула, повідомила прес-служба ЛМР.

За його словами, торік через систему ProZorro підприємство закупило датчики для контролю рівня палива, якими обладнано вже 30% машин.

«Тим, хто мав понаднормове використання палива, це не сподобалось, адже, як нам відомо, дехто дозволяв собі використовувати паливо у приватних цілях. Тепер це зробити важко, оскільки ведеться облік. Ті, хто має понаднормове використання пального, повинні повертати за нього кошти підприємству», – додав Орест Хамула.

У цей час на підприємстві відбуваються збори за участі директора Ореста Хамули та близько 50 водіїв. Депутати долучилися до наради.

Під час наради водії вимагали пришвидшити запровадження е-квитка у комунальних автобусах, щоб не мати справи із готівкою.

«Я хочу не збирати готівку, а мати гідну зарплату, бо я люблю професію водія. Часто люди їдуть «зайцями» або показують невідомі посвідчення, які я не маю часу перевірити. Введіть електронний квиток», – сказав водій автобуса №3А пан Михайло.

Водії просили на час, поки е-квиток ще не діє, заповадити в комунальних автобусах таку ж систему обілечування, як в електротранспорті, обладнавши машини компостерами. Також просили вирішити питання із пільговиками.