У Львові вперше визначили переможців Ліги дворового футболу

13:13, 25 травня 2015

23 травня у Львові вперше відбулись фінальні ігри Ліги дворового футболу  «Футбол у кожен двір». На відкритому міні-футбольному полі спортивного комплексу «Олімпік» на вул. Щирецькій, 36 у трьох вікових категоріях змагались 12 команд. Переможці львівських змагань  – футболісти віком від 15 до 30 років боротимуться за першість у фіналі Всеукраїнської Ліги дворового футболу у Києві 29-30 травня.

Як повідомли ZAXID.NET організатори Львівської Ліги дворового футболу, загалом у змаганнях взяли участь 63 футбольні команди. Це діти та молоді люди з різних мікрорайонів Львова, які об’єднались у команди та впродовж трьох місяців боролись за участь у фіналі на різних майданчиках міста.

За словами одного із організаторів змагань Ростислава Бейщака, Ліга дворового футболу проходила у Львові вперше, натомість у Києві така футбольна Ліга стала традиційною і проходить уже 5 років поспіль.

«Наша головна мета – показати львівській молоді здорову альтернативу проведення дозвілля. Ми хочемо, аби молоді львів’яни проводили свій вільний час не за пивом чи іншими нехорошими речами, а займалися спортом в компанії однодумців», - наголосив Ростик Бейщак.

Співорганізатор турніру Ігор Самотій заначив, що така велика кількість команд, які виявили бажання вязти участь у першій Львівській Лізі дворового футболу стала несподіванкою для організаторів турніру.

«Це молоді люди, віком від 12 років, які згуртувалися довкола футболу. Приємно, що так багато львів’ян відгукнулись на наш заклик і Ліга справді була масштабним спортивним заходом для нашого міста», - зазначив Ігор Самотій.

За результатами фіналу Львівської Ліги у віковій категорії 12-14 років перемогу здобула команда «Новий Львів», друге і третє місце посіли відповідно – «Спортинг» та «ЛФК Львів 2».

У віковій категорії 15-17 років перемогли команда «Спарта», друге місце посіла команда – «Lviv United», а третє – «Княжий Ринок».

У віковій категорії 18+ перемогла команда «Мафія», друге місце посіла команда «СЗШ№90», третє місце – команда «Freedom».

За інформацією організаторів змагань, перможців було урочисто нагороджено кубками, медалями та грамотами. Також юним футболістам презентували місячні абонементи в тренажерні зали, аквапарк, квитки в кінопалаци, книги, та абонементи в дитячі розважальні центри. Окрім того, учасників заохочували різноманітними подарунками. Зокрема спонсори Ліги дарували дітям патрітичні футболки, спортивні форми та срібні медальйони-тризуби.

До Києва на фінал Всеукраїнських змагань дворовогу футболу, що відбудуться 29-30 травня поїдуть переможці Львівської Ліги у двох вікових категоріях – 15-17 років (команда «Спарта») та 18+ (команда «Мафія»).

Організаторами Ліги дворового футболу 2015 року є громадська організація «Твій вибір – життя» та управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради.

Всі фото: Львівська Ліга дворового футболу