Для шкільних бібліотек Львова міська рада закупить близько 500 примірників книги «Свідок надії», автором якої є американський богослов Джордж Вайґель. Книга була видана у видавництві Українського католицького університету, завдяки фінансуванню з міського бюджету.
Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
До середини вересня управління освіти збиратиме запити від шкільних бібліотек, і залежно від цих запитів, формуватиме списки на закупівлю необхідних книговидань. Закуповуватимуть не лише навчальні посібники, альманахи, методичні видання, але й художню літературу.
«Згідно з запитами, ми закупимо необхідні книжки, але ми акцентуємо увагу на львівських виданнях, таким чином підтримуючи місцевого виробника», - повідомив начальник управління освіти Володимир Огура.
Нагадаємо, цього року, як і в минулі роки, на закупівлю книг до шкільних бібліотек з міського бюджету було виділено 200 тисяч гривень.