У Львові запрацював реабілітаційний центр

ДТЕК з 2011 року допомагає місту втілювати інноваційні проекти в охороні здоров’я. Цьогоріч компанія закупила надсучасне обладнання для фізичної реабілітації на суму 3 млн грн, яке вже працює у новому відділенні Лікарні швидкої медичної допомоги

11:20, 16 листопада 2015

16 листопада новостворене відділення приймало гостей, а фахівці, що працюють тут, продемонстрували вражаючі можливості нових тренажерів.

Вони і справді унікальні — наприклад, пристрій для тренування балансу тіла є одним з кількох на цілу країну. Тракційні столи, мотомеди, модуль активної реабілітації, спеціальні клітки та тренажери для відновлення руху покликані пришвидшити процес реабілітації пацієнтів. Компанія ДТЕК разом з Управлінням охорони здоров’я Львівської міської ради, недарма звернула увагу на цю проблему – адже людей, які потребують такої допомоги з кожним роком стає більше.

«Якщо в людини був інфаркт чи інсульт, і їй вже була надана перша медична допомога або було зроблено операцію, після цього одразу ж слід починати реабілітацію. Якщо цей процес трішки затягнути, то людина назавжди може втратити можливість рухатися і жити повноцінним життям 1 говорить керівник департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Енерго Вікторія Гриб. – Тому реабілітаціє є надзвичайно важливою, це дає шанс людині на повноцінне життя, яким вона дійсно буде насолоджуватися».

Новостворене відділення здатне приймати на рік більше 1000 пацієнтів. Фахівці зазначають, що проводити реабілітаційні процедури з новим обладнанням для такої кількості людей буде і легше, і ефективніше. До того ж, у відділенні практикуватимуть комплексний підхід — крім фізичних навантажень хворі пройдуть курс психологічної допомоги та працетерапії. Як працюють нові тренажери і на що вони здатні, змогли побачити гості, що завітали на відкриття. Серед них і мер міста, який подякував компанії ДТЕК за фінансову допомогу.

«Хочу подякувати компанії ДТЕК за те, що вони інвестували кошти в нове сучасне обладнання. Вони просто привезли це обладнання і подарували, без жодних умов, без жодних зобов’язань, це справжня повага для міста, — говорить очільник Львова Андрій Садовий. — Приймати такі подарунки — велика честь. Місто дало свої кошти, підприємства дали свої, і сьогодні заходиш у це відділення і потрапляєш в нормальні, європейські, сучасні умови. І це вже є стандарт, який має бути для всіх наших медичних установ, стандарт якості».

Варто зазначити, що в рамках Декларації соціального партнерства компанія ДТЕК вже інвестувала у львівську медицину 7, 8 мільйонів гривень. Ці кошти були спрямовані на реалізацію найбільш нагальних потреб в охороні здоров’я. Визначати проблеми та вирішувати їх спільними зусиллями громади, влади і бізнесу – це, на думку представників ДТЕК, найбільш конструктивний шлях. Тому компанія і надалі буде працювати з фахівцями у цьому напрямку, вкладаючи кошти в обладнання та засоби, що  можуть врятувати людське життя.