У Львові завершився міжнародний турнір із баскетболу пам’яті Ярослава Пастернака

17:32, 28 вересня 2015

Дванадцяті за ліком змагання зібрали вісім команд. Серед них – гості з Польщі та Словаччини.

Найемоційніші поєдинки турніру – за дівчатами. У передостанній дуелі зустрічаються львів’янки та полячки. Господарки претендують на трофей, тож втрачати очок ніяк не можна.

Із сусідками легкої прогулянки не вдасться. Після завершення третьої чверті наші баскетболістки поступаються в 11 м’ячів. Однак не поспішають опускати руки. Основний час завершують внічию. А в овертаймі перемогу таки виривають гості.

«Ми могли виграти, але тут такий напор.Часу мало, вертаєм рівний рахунок. Вони виграли за рахунок того, що вони чуть-чуть швидші від нас», – каже гравець команди Львова Олена Мороз.

Та для наших дівчат не все втрачено. Вони ще можуть відсвяткувати перемогу на турнірі. Для цього треба, аби головні конкуренти – рівненчанки поступились словацькій команді. Спершу, це здається доволі ймовірним. Українки виходять на паркет невпевнено і дозволяють своїм візаві піти уперед. Але дуже швидко втікають у відрив, не підпускаючи до себе гостей і на 20 м’ячів.

54-25 Рівне громить Бардіїв. Відтак львів’янки завершують змагання на другому місці. Третє дістається польській команді. А без нагород, проте й без гіркого розчарування додому їдуть словачки.

Так поділили баскетбольний п’єдестал не лише дівчата.

«Закінчилась програма хопчиків. Там перше місце зайняла команда Рівного обласної ДЮСШ, друге – Львів, третє – збірна Підкарпатського воєвудства (Польща), четверте – Дрогобич», – повідомив  організатор змагань Зеновій Курса.