У Львові збірна України розгромила Сан-Марино – 9:0

00:38, 7 вересня 2013

6 вересня у Львові збірна України з футболу у матчі відбору на чемпіонат світу-2014 розгромила збірну Сан-Марино з рахунком 9:0. Ця перемога є рекордом для національної збірної за кількістю забитих м'ячів.

Перший гол українці забили на 11 хвилині: Федецький віддав точний пас на Девича, який прийняв м'яч і пробив у дальній кут – 1:0. У першому таймі українці відзначалися ще тричі: на 26 хвилині Селезньов, на 32 хвилині Едман і на 45 – Хачеріді.

Другий тайм українці також розпочали з інтенсивних атак на ворота Сан-Марино. На 50 хвилині матчу голкіпер гостей відбив м’яч на ногу Коноплянці, який точно пробив у кут – 5:0. Через чотири хвилини дубль оформив Хачеріді – 6:0.

На цьому українці не заспокоїлися. Уже на 63 хвилині поєдинку відзначився Безус – 7:0, Федецький забив на 74 хвилині – 8:0.

На останній хвилині поєдинку Ракицький зі штрафного зробив рахунок 9:0.

У Львові на матч прийшло понад 34 тис. вболівальників.

Перемога з рахунком 9:0 є рекордом для збірної України. Попереднім рекордом була перемога над збірною Андорри з рахунком 6:0.

Додамо, що перед матчем перекупники продавали квитки у шість разів дорожче. Квитки номінальною вартістю 70 грн «йшли»  за 400 грн.

Додамо, що 10 вересня у матчі відбору на чемпіонат світу-2014 національна збірна зіграє у Києві проти збірної Англії.