Його окрасою буде великий храм імені блаженного Миколая Чарнецького. А поки його споруджуватимуть, на вулиці Підголоско відкрили і освятили тимчасову дерев’яну церкву.
Блаженний Миколай Чарнецький є мучеником Греко-Католицької Церкви і відомий чудами та зціленнями.
На першу Літургію до новозбудованого храму блаженного Миколая Чарнецького зійшлося утричі більше людей, аніж вмістила церква. Це віряни, які вже впродовж років пошановують мощі блаженного.
Наразі до нової церкви перенесли частину мощей блаженного Миколи Чарнецького. Сам храм звели за три місяці. Будували його із карпатської смереки, використовуючи українські традиції.
Згодом поруч має постати великий храм імені блаженного Миколая Чарнецького та реколекційних комплекс. Тоді з церкви Йосафата сюди перенесуть усі мощі владики. Свідчення чудесних зцілень за посередництвом блаженного Миколая віряни почали записувати ще десять років тому. Вони ставалися ще на могилі блаженного на Личаківському цвинтарі.
Отця Миколая Волосянка блаженний Миколай Чарнецький у 57-му році таємно висвячував на священика. Тоді греко-католицька церква була у підпіллі, тож разом з отцем Василем Величковським приїхали до владики Чарнецького додому.
За активну церковну діяльність Миколая Чарнецького заарештували, після того - 11 років в’язниці, 30 радянських таборів.
Помер владика Миколай Чарнецький у Львові 1959 року невдовзі після того, як повернувся з заслання.