У Львові здійняли олімпійський прапор на честь старту ігор у Бразилії

5 серпня 2016

У Львові підняли стяг на честь старту Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Відкриття найбільшого спортивного форуму чотириріччя відбудеться сьогодні о 2–ій ночі за київським часом.

Україна відрядила у Бразилію 206 учасників. Із них — 27 львів’ян, представників 8 видів спорту. Заступник начальника обласного управління спорту Оксана Вацеба зазначила: «Вже сьогодні будуть виступати наші лучники. Кульова стрільба завтра. Свої найбільші сподівання покладаємо на веслярів. Художня гімнастика, очевидно, теж перспективна. Наші грації завжди серед найкращих. Будемо сподіватися на наших борців. І на успіх Федечка у сучасному п’ятиборстві».

Срібний призер Олімпіади у Сіднеї Андрій Котельник — серед тих, хто піднімав олімпійське знамено. Боксер розповів: «Час у сучасному світі так швидко минає. Здається, щойно проводжали збірну у Лондон. А тут вже наступна Олімпіада. Враження позитивні. Але через війну на сході радість все ж не така велика, як під час попередніх Ігор. Дуже хочу подивитися церемонію відкриття у Ріо. Це завжди видовищна подія. Насамперед, буду стежити за виступами наших боксерів».

Чемпіон Олімпіади у Пекіні Маркіян Івашко цього разу не кваліфікувався на «ігри п’яти кілець». Лучник зізнався: « З одного боку, маю позитивні емоції. З іншого — жаль. Бо хотілось би бути там».

Також святкову акцію відвідала Паралімпійська збірна Львівщини, яка чекає своєї черги вступити у боротьбу за нагороди. Паралімпіада розпочнеться 7 вересня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії