Депутати Львівської міської ради 12 липня прийняли ухвалу про перейменування вулиці Глухий Кут на вул. Симеренків.
Ухвалою доручено Личаківській районній адміністрації в місячний термін виготовити і встановити таблиці з новою назвою вулиці. Також адміністративно-господарське управління впродовж місяця має внести зміни в бази даних, електронні карти міста тощо.
В ухвалі зазначено, що вул. Глухий Кут отримала свою назву на початку 90-х років. До цього часу вона називалась Тупіковою. З 2005 року мешканці почали звертатися з проханням перейменувати її на вул. Василя або Володимира Симеренка.
Як інформував ZAXID.NET, депутати Львівської міської ради 24 травня прийняли ухвалу «Про присвоєння вулицям м. Львова назв Карла Мікльоша та Лева Броварського».
Довідка ZAXID.NET
За інформацією Вікіпедії, Симиренки – рід промисловців-цукроварників, конструкторів і власників машинобудівних заводів, піонерів пароплавства на Дніпрі, вчених і практиків садівництва, меценатів української культури. Перші достовірні відомості відносяться до Степана Симиренка, який понад 20 років козакував на Січі, а згодом чумакував. Помер наприкінці XVIII століття.
Його сина Федора записали у кріпаки. У спілці зі своїм тестем Яхненком Федір орендував, а згодом будував млини над річкою Вільшанкою біля рідного Платонового Хутору (між містечком Городище і селом Мліїв на Черкащині) і став одним з перших українських цукрозаводчиків. Викупив себе і двох найкмітливіших синів із кріпацтва та послав їх учитися до Політехніки в Парижі.
Сини Федора Платон і Василь були відомими технологами і промисловцями та меценатами української культури; Платон захоплювався ще й садівництвом.
Син Платона Левко і син Левка Володимир були визначними помологами, засновниками раціонального садівництва не лише в Україні, а й в усій Російській Імперії, згодом в СРСР.
Син Володимира Олекса – соціолог у США.