У мешканця Чернівців вилучили 40 одиниць раритетної зброї

20:00, 7 квітня 2011

Правоохоронці Чернівців затримали чоловіка, у якого вилучили цілий арсенал раритетної зброї.

Про це ZAXID.NET повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області.

Правоохоронці отримали інформацію про причетність чоловіка до серії крадіжок на території району, а після затримання, згідно з постановою суду, провели обшук його оселі і на балконі виявили колекцію зброї, яка була ретельно запакована. Правоохоронці вилучили 40 одиниць зброї, серед якої, відповідно до експертизи, 32 одиниці - це холодна зброя. Серед вилученого були старовинні ножі, мечі, кинджали, кортики, штики, а також гвинтівка Мосіна та боєприпаси.

За словами начальника Садгірського райвідділу міліції Віталія Гросу, деякі з них можуть мати історичну цінність. Для цього буде проведена додаткова експертиза. Якщо буде доведено їх історичну цінність, буде вирішуватись питання про порушення кримінальної справи за ст. 193 Кримінального кодексу - Незаконне привласнення особою знайденого або чужого майна, що випадково опинилося у неї. Наразі порушено кримінальну справу за статтею 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

За словами затриманого, до речі, колишнього військового, зброю він шукав металошукачем на території області, але зберігав колекцію без будь яких документів. Для зберігання такої зброї потрібно отримати дозволи в дозвільній системі МВС.