У МЗС виключають вплив ЧФ Росії на суверенний статус України

12:20, 25 травня 2010

Продовження термінів перебування ЧФ РФ на території України жодним чином не впливає на суверенний статус України. Про це під час міжнародної конференції "Нові горизонти українсько-російських відносин" заявив заступник міністра закордонних справ Руслан Демченко, передає кореспондент ІМК.

"Україна розглядає питання перебування ЧФ РФ на своїй території в контексті системи колективної безпеки Європи", - наголосив заступник міністра МЗС.

В той же час, за його словами, Україні вдалося знайти взаємовигідний баланс українсько-російських інтересів у визначенні термінів перебування ЧФ РФ та запровадження на тривалий період знижок для України на поставку природного газу.

"Таким чином, сторони отримали обопільну користь при збереженні національних інтересів", - додав Р.Демченко.