Партія «Наша Україна» не є технічною на цих виборах, і має передумови, і підстави вважати, що вона може подолати п’ятивідсотковий бар’єр. Про це в ефірі «5 каналу» заявив член політичної партії «Наша Україна» Микола Оніщук.
«Партія має і передумови, і підстави вважати, що вона може подолати п’ятивідсотковий бар’єр, саме тому ми не знімаємося з виборів. А що стосується соціології, то нехай соціологічний пул, Асоціація соціологів розбирається, хто з них правильний. Я б не брав на себе таку відповідальність – давати оцінки соціологічним службам, достовірності їх даних, якості, стандартів, які вони застосовують», – заявив М.Оніщук.
Як інформував ZAXID.NET, за результатами соціологічних досліджень "СОЦИСу" спільно з Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса, до парламенту проходять лише 4 партії – ПР, Об’єднана опозиція, УДАР та КПУ. Натомість лідер партії, третій президент України Віктор Ющенко під час прес-конференції у Львові 8 жовтня заявив, що "Наша Україна" розраховує набрати на виборах 8-9% голосів. Серед можливих союзників у майбутньому парламенті "Наша Україна" розглядає лише ВО "Свобода". Тим часом політолог Сергій Гайдай заявив, що партія «Наша Україна» хворіє «штабною хворобою» та вважає, що коли виборці прийдуть на дільниці, вони згадають про Майдан та віддадуть свої голоси за політичну силу Віктора Ющенка
Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.
30 липня в Україні стартувала передвиборча кампанія виборів Верховної Ради. ЦВК зареєструвала 87 політичних партій для участі у виборах (кандидатів 2 643). Окрім цього, ЦВК зареєструвала 2 641 особу-кандидата в депутати Верховної Ради по мажоритарних округах.
За результатами жеребкування щодо включення кандидатур до складу окружкомів лише 19 політичних партій отримали представництво у ОВК. В усіх без винятку 225 окружних виборчих комісіях отримали квоту партії «Молодь до влади», «Русь – єдина», Народно-трудовий союз України, «Братство», Українська партія «Зелена планета».