У німецькому аеропорту згорів український літак

12:36, 9 серпня 2013

Близько другої години ночі у німецькому аеропорту Ляйпціга згорів український літак Ан-12.

Про це інформує "Інтерфакс-Україна" з посиланням на сайт aero.de.

За даними видання, пожежа спалахнула близько 2:00 п'ятниці. Пожежа розпочалася в середній частині повітряного судна. Вогонь гасили близько 60 людей і 15 пожежних автомобілів. Однак літак згорів повністю. Жертв і постраждалих немає. На борту літака перебували живі кури.

З огляду на інцидент близько години аеропорт був частково закритий, проте близько 3:00 п'ятниці ситуація нормалізувалася.

Експерти з німецького Федерального бюро розслідувань авіаційних подій з'ясовують причину пожежі.

За даними ЗМІ, згорілий літак належав АТ "Авіакомпанія Україна – АероАльянс" і виконував чартерний рейс Лейпциг-Мінеральні Води.

Надзвичайна подія сталася під час запуску двигунів. За попередніми даними, члени екіпажу – семеро людей – не постраждали.

Нагадаємо, наприкінці липня в Криму під час виконання сільськогосподарських робіт на рисових чеках здійснив аварійну посадку літак. Під час приземлення повітряне судно перекинулося на кабіну.