У новому житловому кварталі на вулиці Шевченка збудують офісний центр

Забудовник вирішив реконструювати щойно збудований торговий центр

7 вересня

До щойно збудованого торгового центру на території ЖК «Семицвіт» на вул. Шевченка, 60 у Львові добудують офісну будівлю. Відповідні містобудівні умови та обмеження у п’ятницю, 7 вересня, затвердив виконавчий комітет Львівської міськради.

Згідно з рішенням виконкому, ДП «Інтергал-Буд» отримало дозвіл на реконструкцію щойно збудованого торгового центру та добудову до нього офісної будівлі висотою 31,2 метри. При цьому висота торгового центру становить 8,3 м.

Креслення майбутньої добудови (клікніть для збільшення)

«Ми видавали містобудівні умови та обмеження на торговий комплекс. Він уже збудований, але ще не введений в експлуатацію. Тепер хочуть до нього добудувати офіси. Я вітаю, коли в житлову забудову включають офісні споруди, тому що мешканці зможуть працювати на місці», – зазначив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Зазначимо, що містобудівні умови та обмеження будівництво низки багатоповерхівок ЖК «Семицвіт» та торгового центру на території комплексу у грудні 2016 року отримало ТзОВ «Патриаком», кінцевим бенефіціаром якого, за даними аналітичної системи YouControl, є громадяднин Великобританії Марк Рональд Райнер, а засновником – офшорна кіпрська компанія «Аджіндо Лімітед». Водночас квартири в житловому комплексі із самого початку продавались на сайті будівельної компанії «Інтергал-Буд». Засновником компанії «Інтергал-буд», яка є дочірнім підприємством ТзОВ «Фірма «Інтергал», вказаний венчурний інвестиційний фонд «Інтергалбудсервіс». Кінцевим бенефіціаром ТзОВ «Фірма «Інтергал» є Ігор Кухар.

Житловий комплекс «Семицтвіт» на вул. Шевченка, 60 займає площу більше 7 га, до нього входять 16 будинків зі змінною 8-16 поверховістю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України
Львівська міськрада погодила договір про створення LEM Station на території старого депо
Медики назвали заклади, в яких мешканці Львівщини інфікувалися гепатитами В і С
До акції «Велосипедом на роботу» долучилася понад сотня львів'ян
Wizz Air вдвічі збільшить частоту виконання рейсів зі Львова до Гданська
Головні новини Львова за 19 вересня
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал