У новому житловому кварталі на вулиці Шевченка збудують офісний центр

Забудовник вирішив реконструювати щойно збудований торговий центр

7 вересня

До щойно збудованого торгового центру на території ЖК «Семицвіт» на вул. Шевченка, 60 у Львові добудують офісну будівлю. Відповідні містобудівні умови та обмеження у п’ятницю, 7 вересня, затвердив виконавчий комітет Львівської міськради.

Згідно з рішенням виконкому, ДП «Інтергал-Буд» отримало дозвіл на реконструкцію щойно збудованого торгового центру та добудову до нього офісної будівлі висотою 31,2 метри. При цьому висота торгового центру становить 8,3 м.

Креслення майбутньої добудови (клікніть для збільшення)

«Ми видавали містобудівні умови та обмеження на торговий комплекс. Він уже збудований, але ще не введений в експлуатацію. Тепер хочуть до нього добудувати офіси. Я вітаю, коли в житлову забудову включають офісні споруди, тому що мешканці зможуть працювати на місці», – зазначив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Зазначимо, що містобудівні умови та обмеження будівництво низки багатоповерхівок ЖК «Семицвіт» та торгового центру на території комплексу у грудні 2016 року отримало ТзОВ «Патриаком», кінцевим бенефіціаром якого, за даними аналітичної системи YouControl, є громадяднин Великобританії Марк Рональд Райнер, а засновником – офшорна кіпрська компанія «Аджіндо Лімітед». Водночас квартири в житловому комплексі із самого початку продавались на сайті будівельної компанії «Інтергал-Буд». Засновником компанії «Інтергал-буд», яка є дочірнім підприємством ТзОВ «Фірма «Інтергал», вказаний венчурний інвестиційний фонд «Інтергалбудсервіс». Кінцевим бенефіціаром ТзОВ «Фірма «Інтергал» є Ігор Кухар.

Житловий комплекс «Семицтвіт» на вул. Шевченка, 60 займає площу більше 7 га, до нього входять 16 будинків зі змінною 8-16 поверховістю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття