У парламенті з Тимошенко поговорять про коаліцію, якщо вона запропонує свою відставку, - експерт

12:12, 20 жовтня 2008

"Тимошенко запропонувала новий сценарій - створення широкої коаліції, не пропонуючи в якості компромісу власну відставку, що було б переконливим аргументом. А, відповідно, їй ніхто не повірив. Тому тепер Тимошенко намагається натягнути на себе формат національного лідера, будучи всього лише рейтинговим політиком, тобто таким, становище якого напряму залежить від результатів виборів. Я переконаний, що сьогодні ніхто з керівництва парламентських фракцій не прийде на зустріч з Тимошенко", - повідомив 20 жовтня у коментарі ZAXID.NET політолог Володимир Цибулько.

"Вчорашня заява Юлії Тимошенко - це не що інше, як спроба порятунку власної персони, власної душі. Вона стала не предметом політичного процесу, а всього лише піар-ходом. Сама природа цієї заяви напевно лежить в площині сьогоднішнього позачергового скликання засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому, очевидно, Юлії Тимошенко не поздоровиться. Є підстави очікувати, що роботі уряду Тимошенко на цьому засідання буде дано найнижчу незадовільну оцінку", - переконаний Володимир Цибулько.

За словами експерта, на цих позачергових виборах Тимошенко та її блок і далеко не повторять минулорічного свого досягнення.

"Найбільша проблема Тимошенко зараз - внутріблокова. Більшість політиків від БЮТ розуміють, що вибори невідворотні, але як помістити їх усіх у прохідну частину списку Тимошенко не знає, тому і шукає виправдання для себе", - додав Цибулько.

Довiдка ZAXID.NET

19 жовтня Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час свого звернення до народу України виступила з ініціативою створення широкої парламентської коаліції, яка б сформувала Уряд захисту України.

Ю.Тимошенко наголосила, що 20 жовтня о 12.00 вона чекає в парламенті на керівників усіх фракцій, аби обговорити з ними негайне створення широкої парламентської коаліції.

Прем’єр-міністр вважає, що всі парламентські фракції на основі нової коаліції мали б створити уряд захисту, який займеться захистом України від світової фінансової кризи. Тимошенко наголосила, що потрібно провести переформатування існуючого Кабміну, аби в уряд захисту увійшли кращі представники парламентських політичних сил, щоб спільно стати на захист України перед глобальною економічною кризою.

Вона вважає, що в цих умовах потрібно забути про дострокові парламентські вибори і об’єднатися навколо порятунку держави.