У першій грі нового сезону УПЛ «Карпати» зіграли внічию з «Зіркою»

19:49, 16 липня 2017

У неділю, 16 липня, стартував 27-й чемпіонат України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги. Перші дві зустрічі завершилися нічиєю, пише УНІАН.

Як зазначається, «Карпати» у Львові зіграли з рахунком 1:1 з кропивницькою «Зіркою».

Господарі активно розпочали матч і вже на 5-й хвилині гол забив Амбросій Чачуа. Після діагональної передачі Ксьонза Чачуа прийняв м'яч і низовим ударом вдарив у ближній кут - 1:0. Ближче до середини першого тайму гості вирівняли гру, а на 37-й хвилині зрівняли рахунок. Гол з пенальті забив Ігор Загальський. Гравцеві вдався не дуже сильний удар під поперечину - голкіпер Мисак був безсилий. За хвилину до цього Перейра зіграв у штрафному рукою і суддя призначив пенальті.

У другому таймі команди мали ряд обопільних гострих моментів, але рахунок так і не змінився.

Між тим, Маріуполь та рівненський «Верес» зіграли з нульовим рахунком. Матч проходив з невеликою перевагою господарів поля, але в грі двох команд, які повернулися в еліту українського футболу після перерви, був зафіксований підсумковий нічийний результат.

У неділю відбудуться ще дві зустрічі. «Зоря» зіграє з кам'янською «Сталлю», а «Олександрія» приймає донецький «Олімпік».

Завершиться 1-й тур у вівторок, 18 липня, двома матчами за участю лідерів минулорічної першості - донецького «Шахтаря» та київського «Динамо». Донеччани зіграють у Полтаві проти «Ворскли», а динамівці гратимуть вдома з «Чорноморцем».

Нагадаємо, що переможцями чемпіонату України з футболу за всю історію були лише три команди. 15 разів золоті нагороди здобувало київське «Динамо», 10 - донецький «Шахтар» і одного разу - сімферопольська «Таврія».