У першій грі стартового туру «Галичанка» перемогла київський «Спартак»

18:02, 14 вересня 2015

Львівська «Галичанка» стартувала у новому сезоні  жіночої Суперліги. У першому турі чинні чемпіонки прийняли київський «Спартак». У першій зустрічі підопічні Василя Козаря здолали столичний клуб із рахунком 27:22.

«Галичанка» вийшла на паркет не надто впевнено. Хоча першими ворота суперника вразили господарки, та втекти у значний відрив їм не вдавалося. Завзяті киянки постійно дихали у спину і двічі зрівнювали рахунок 6:6 та 8:8.

Фанатська підтримка та чемпіонський гонор гнали наших гандболісток вперед.Та перший тайм вони завершили із перевагою лише у три м’ячі — 15:12. Такий результат не дуже втішить львів’янок та їхнього наставника.

«Це початок чемпіонату, трошки важкий період для нас був. Це емоційно дуже важко. Тому що хочеться показати хорошу гру перед нашими фанатами, перед всіма глядачами, шоб вони були задоволені», – розповіла голкіпер «Галичанки» Єлизавета Гілязетдінова.

Після перерви «галичанки» вийшли значно жвавішими. І стрімко наростили перевагу. На горіхи дісталося гравцям «Спартака». Київські гості залишилися далеко позаду. А підопічні Василя Козаря довели справу до переможного завершення - 34:23.

«Ми почали здавати, бо на цей момент, як ви бачите, у нас тільки один состав. Фізично важко. Звичайно, ми боролися до кінця. Були помилки і взагалі. Хотіли виповнити задачу тренера, але , звичайно , не вийшло», – зазначив капітан «Спартака».

У другому турі львів’янки гостюватимуть у миколаївського «Реала».