У Прем'єр-лізі «Шахтар» обіграв «Волинь», а «Сталь» розгромила «Зірку»

22:08, 5 березня 2017

У неділю, 5 березня, матчами «Волинь» - «Шахтар» та «Сталь» - «Зірка» завершився 20-й тур української Прем'єр-ліги.

У Луцьку команда гірників перемогла волинян з рахунком 1:0. Господарі поля весь матч відбивалися, практично не переходячи половину поля суперника. «Шахтар» контролював гру, але ніяк не міг відзначитися результативним ударом.

Коли на 66 хвилині Віктору Коваленко відкрив рахунок в матчі, «Волинь» не змогла піти на фінальний штурм і «Шахтар» впевнено довів справу до перемоги.

Гол: Коваленко, 66

«Волинь»: Неділько, Романюк, Логінов, Р. Никитюк, Шаповал, Чепелюк (Горопевшек, 68), Тетеренко, Ляшенко (Задерецкий, 62), Мемешев, Дудик, Петров.

«Шахтар»: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Коваленко (Малишев, 83), Марлос (Зубков, 90+3), Тайсон (Патрік, 90), Бернард, Бланко Лещук.

Між тим у Дніпрі ФК «Сталь» перемогла кропивницьку «Зірку» з рахунком 3:0. Перший тайм матчу в Дніпрі залишився за «Зіркою». Гості мали кілька можливостей відзначитися, але не зуміли їх реалізувати.

У друга половині зустрічі «Сталь» зуміла перехопити ініціативу і забити супернику три м'ячі.

Голи: Карасюк, 49, Васін, 73 (з пенальті), Дебелко, 85

«Сталь»: Паньків, Пашаєв, Іщенко, Шабанов, Леандро, Карасюк, Каленчук, Задерака (Деул, 81), Карікарі (Стаменкович, 90+1), Васін (Е. Малакян, 87), Дебелко.

«Зірка»: Паст, Наілсон, Перейра, Кучеренко, Борха, Полегенько, Жуків (Лупашко, 54), Сітало, Бацула, Акименко (Білоног, 60), Чичиков (Щедрий, 78).