У Рівному велосипедист збив комунальницю, яка підмітала тротуар

Після скоєного велосипедист втік з місця, тож наразі його розшукує поліція

17:59, 14 вересня 2022

На околиці Рівного велосипедист наїхав на працівницю комунальної служби, яка підмітала тротуар. Чоловік не зупинився і втік з місця. У потерпілої медики діагностували розтягнення зв'язок плеча та забої. Велосипедиста наразі розшукує поліція, щодо інциденту розпочали кримінальне провадження.

Зіткнення сталось близько 08:00 у середу, 14 вересня, повідомила прес-служба поліції Рівненщини. До правоохоронців звернулись медики, які доправили до лікарні постраждалу внаслідок наїзду велосипедиста 56-річну жінку.

«Поліцейські встановили, що на тротуарі на вулиці Київський, поки не встановлений слідством кермувальник двоколісного транспортного засобу, допустив наїзд на жінку, працівницю комунальної служби. В цей час вона підмітала тротуар. Після скоєного велосипедист не зупинився та продовжив рух», – йдеться у повідомленні.

Медики діагностували у потерпілої розтягнення зв’язок плеча та забої. Після надання допомоги її відпустили.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 291 ККУ (порушення чинних на транспорті правил), яка передбачає мінімум 34 тис. грн штрафу. Особу велосипедиста, який наїхав на жінку, встановлює поліція.