У Рівненському державному гуманітарному університеті представники фонду "Русский мир" за власний рахунок відкрили мультимедійний центр аби студенти, викладачі та шанувальники російської мови й культури мали змогу покращити свої знання.
Про це кореспондентові ZAXID.NET повідомив ректор РДГУ Руслан Постоловський. "Раніше студенти, які вивчали російську, користувалися підручниками з бібліотеки. Зараз вони отримають потужний безкоштовний Інтернет-ресурс, медіабібліотеку та мультимедійний центр. До того ж щороку база буде оновлюватися та поповнюватися".
Мультимедійний центр відкрили за гроші російського фонду "Руский мир". За кошти цього фонду вже відкрито 63 подібних центри у всьому світі.
"Ніяких політичних труднощів у нас не було. Місцева влада зробила все можливе. У нас не було проблем, крім того, що ми запланували це на рік раніше, але через кризові явища в економіці відсунули це", - розповів директор програм фонду "Руский мир" Максим Мейер.
На відкриття центру до Рівного приїхав радник Посольства Російської Федерації в Україні Всеволод Лоскутов. Він подарував центру декілька книжок про Віктора Черномирдіна, після чого пам’ять колишнього посла Росії в Україні вшанували хвилиною мовчання.