У Росії заборонили фільм про злочини нацистів

«Гітлер проти Пікассо» в Україні показали ще у квітні 2018 року

5 вересня 2018

Міністерство культури Росії не видало прокатне посвідчення документальній картині «Викрадені скарби Європи» (в оригиналі - Нitler versus Picasso, в українському прокаті - «Гітлер проти Пікассо») про долю творів мистецтва під час Другої світової війни. Про це представники прокатної компанії повідомили у Facebook.

Прем'єра фільму Росії була запланована на 6 вересня. У картині йдеться про те, як нацисти боролися з тим, що вважали «дегенеративним мистецтвом», і як прославлялі так зване «класичне мистецтво».

Через 80 років після оголошення гітлерівської війни проти так званого «дегенеративного мистецтва» картини Пікассо, Матісса, Ренуара, Шагалла, які були викрадені, приховані, розграбовані, засуджені, з'являються на великому екрані, щоб викрити нацистську ідею мистецтва та секрети фюрерських скарбів.

Провідником у цьому дослідженні став італійський актор Тоні Сервілло, дворазовий лауреат премії Європейської кіноакадемії та протагоніст «Великої краси» Паоло Соррентіно.

«Весь світ подивився "Викрадені скарби Європи" на аншлагах, а у нас заборонили», - поскаржилися дистрибутори.

Нагадаємо, в українських кінотеатрах фільм показували у квітні 2018 року.

Нагадаємо також, що у січні в Росії заборонили показ фільму «Смерть Сталіна» Армандо Іаннуччі. В кінці червня Арбітражний суд Москви залишив в силі це рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 22 січня
Мерія домовилась з перевізниками про безкоштовний проїзд пенсіонерів у всіх маршрутках
РАГУlive. Випуск за 22 січня
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ