У Самборі через отруєння чадним газом до реанімації потрапили четверо людей

10:20, 22 січня 2017

У ніч на 22 січня у Самборі на Львівщині отруїлись чадним газом двоє дорослих та двоє дітей.

Як повідомили в департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, нещасний випадок стався в квартирі з газовим котлом на вул. Чорновола в Самборі. Чадним газом отруїлися 29-річна і 56-річна жінки, а також діти п’яти та одного років.

Усіх постраждали госпіталізували до реанімації.

Працівники ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинили подачу газу до квартири. Причини події з'ясовуються.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати