У СБУ заявили, що вбивство бойовика «Мотороли» вигідне керівництву Росії

16:00, 17 жовтня 2016

Вбивство бойовика «ДНР» Арсена Павлова з позивним «Моторола» вигідне російському керівництву, оскільки він багато чого знав і міг про це розповісти. Про це заявив керівник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук в ефірі телеканалу «112».

«Наші слідчі, звичайно, хотіли б мати Моторолу у своїх руках як свідка. Він проходить як обвинувачений у багатьох справах, де звинувачення і підозри в терористичній діяльності, у вбивстві наших громадян. Він також був живим свідком багатьох подій і міг вказати на конкретні прізвища співробітників російських спецслужб, які давали вказівки вбивати наших. Тому позиція нашої служби така, що люди повинні відповідати, в першу чергу, перед законом і опинитися на лаві підсудних», – заявив Ткачук.

Він припустив, що на окупованих територіях може проводитися «зачистка» серед бойовиків.

«У цьому випадку Павлов дійсно багато знав і міг багато чого розповісти. Це вигідно в першу чергу російському керівництву, як політичному так і спецслужбам, щоб вони не опинилися на лаві підсудних у Європейському кримінальному суді», – пояснив керівник апарату.

Тим часом російські ЗМІ опублікували перше відео після смерті проросійського бойовика «Моторола». Так, відео з’явилося на сайті російського телеканалу Life.ru, відомого своїми пропагандистськими сюжетами.

Телеканал повідомив, що відео їм надіслав місцевий «цивільний кореспондент».

На відео видно, як місцеві рятувальники виносять тіла з під’їзду. Також видно, що у загиблих бойовика та його охоронця було при собі багато зброї: автомат, пістолет, велика кількість патронів, ножі і димові шашки.

Нагадаємо, 16 жовтня одного з лідерів терористичної організації «ДНР» Арсена Павлова з позивним «Моторола» вбили в ліфті власного будинку в Донецьку. Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко назвав вбивство «Мотороли» порушенням перемир’я і пообіцяв помститися.

Додамо, раніше ЗМІ неодноразово повідомляли про замахи і навіть смерть бойовика. Однак пізніше така інформація була спростована.