У селах Львівщини – навала слимаків

Навала слимаків

20:50, 23 серпня 2013

Равлики - ненажери поїдають листя городини. Тож селяни почали винищувати молюсок. Хтось купує отруту, а хтось навіть спалює слизьких істот.

Пані Галина з Малехова про цілу грядку лілій лише згадує. Адже всіх їх поїли слизькі істоти. Спочатку жінка побачили погризене листя. Думала то великі комахи.

То був слимак. А поруч з ним на листках магнолій, троянд і лілій і дельфініуму - ще безліч слизьких братів і сестер. Найбільше їх ставало після дощу. В суху погоду вони ховаються між кущами.

Тож жінка довго не думаючи труїть слимаків. Спочатку вирішила це зробити сіллю. Та метод не вельми практичний. Адже сіль не завжди добре попадає на тіло шкідника. Тож жінка на грядці має чарівну баночку.

Слимаки одразу ж починають розтягуватись. А потім масово вилазити із кущів. Тож через атаки слизьких істот препарат закупили у місцевому магазині.
Слимаки харчуються м’якою зеленню. І саме цього року для них найкращі погодні умови. Тепло і волого.

Однак, як стверджують екологи, інколи самі господарі винні що атакують саме їхні городи. Створюють їм сховки.

У деяких країнах діють спеціальні програми боротьби з слимаками. Щоправда, не всі їх винищують, гурмани готують слимаків навіть вдома.

Це м’ясо не лише корисне для чоловічої потенції, у ньому ще багато білку, вітаміну б і амінокислот.

Це не тільки пожива для шлунку, а й для шкіри лиця. Жінки віддають сотні гривень за ось такий пілінг. У такому випадку використовують лише виноградних равликів з панцерами. А от слимаки, які водяться у наших селах, лише шкодять.