У середмісті Львова Тарас Химич знімає кіно «Король Данило»

Режисер дозволив ZAXID.NET ексклюзивно «підглянути» за знімальним процесом

9 жовтня 2017

В історичних джерелах є лише скупі факти про життя Данила Галицького, але якою він був людиною, як мислив, як кохав, матимемо нагоду побачити його у фільмі львівського режисера Тараса Химича «Король Данило». Там він постане і в боях, і у власній спальні.

«Ми беремо найактивніший період життя короля Данила, у 30 років і далі, тобто людина в розквіті сил, що він здобув, як зміг перемогти різними засобами супротивника і про те розкажемо дуже цікаво, не прямолінійно», ‒ розповів Тарас Химич.

Зараз саме знімають сцену масових боїв. Локація ‒ Львів, Бернардинський дворик. За сценарієм, Золота Орда вдирається у Київ.

«Класно, що ми львів'яни і робимо це у Львові, відтворюємо історію і кайфуємо, що ці стіни знову оживають, оживають образи ці із сивої давнини», ‒ додає режисер.

Король Данило, він же ж актор з Тернополя Сашко Алексєєв, мусить мати й бойові навички, тому активно тренується.

«Уже давно почав займатися гімнастикою, фрі-файтом, боксом і так до сьогоднішнього дня. Зараз ми займаємося верховою їздою саме для фільму навмисне. Дуже багато трюків я не можу виконати просто фізично, бо не встигну підготуватися. Тому багато трюків роблять каскадери», ‒ каже Сашко Алексєєв.

У Тарас Химича у ці дні знімаються каскадери, реконструктори і навіть титуловані бійці із Києва, Терпнополя та Львова.

«У нас будуть атаки на замок, взяття двох замків, падіння з драбин, будуть горіти, будуть люди випадати з веж і все інше», ‒ привідкриває таємниці каскадер групи «Ukrstunt» Ілля Юрчишин.

Зброю виготовляли на замовлення. Так само спеціально для зйомок будують середньовічне містечко за Львовом. Точну локацію наразі тримають у таємниці.

У роботі команда наближаються до середини, часто доводиться не спати по кілька діб. Тарас Химич паралельно монтує уже відзняті кадри.

Прем'єра «Короля Данила» у 2018 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України