У середмісті Львова Тарас Химич знімає кіно «Король Данило»

Режисер дозволив ZAXID.NET ексклюзивно «підглянути» за знімальним процесом

9 жовтня 2017

В історичних джерелах є лише скупі факти про життя Данила Галицького, але якою він був людиною, як мислив, як кохав, матимемо нагоду побачити його у фільмі львівського режисера Тараса Химича «Король Данило». Там він постане і в боях, і у власній спальні.

«Ми беремо найактивніший період життя короля Данила, у 30 років і далі, тобто людина в розквіті сил, що він здобув, як зміг перемогти різними засобами супротивника і про те розкажемо дуже цікаво, не прямолінійно», ‒ розповів Тарас Химич.

Зараз саме знімають сцену масових боїв. Локація ‒ Львів, Бернардинський дворик. За сценарієм, Золота Орда вдирається у Київ.

«Класно, що ми львів'яни і робимо це у Львові, відтворюємо історію і кайфуємо, що ці стіни знову оживають, оживають образи ці із сивої давнини», ‒ додає режисер.

Король Данило, він же ж актор з Тернополя Сашко Алексєєв, мусить мати й бойові навички, тому активно тренується.

«Уже давно почав займатися гімнастикою, фрі-файтом, боксом і так до сьогоднішнього дня. Зараз ми займаємося верховою їздою саме для фільму навмисне. Дуже багато трюків я не можу виконати просто фізично, бо не встигну підготуватися. Тому багато трюків роблять каскадери», ‒ каже Сашко Алексєєв.

У Тарас Химича у ці дні знімаються каскадери, реконструктори і навіть титуловані бійці із Києва, Терпнополя та Львова.

«У нас будуть атаки на замок, взяття двох замків, падіння з драбин, будуть горіти, будуть люди випадати з веж і все інше», ‒ привідкриває таємниці каскадер групи «Ukrstunt» Ілля Юрчишин.

Зброю виготовляли на замовлення. Так само спеціально для зйомок будують середньовічне містечко за Львовом. Точну локацію наразі тримають у таємниці.

У роботі команда наближаються до середини, часто доводиться не спати по кілька діб. Тарас Химич паралельно монтує уже відзняті кадри.

Прем'єра «Короля Данила» у 2018 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Дубневича і Синютку зловили на руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»