Мер Сколе запропонував депутатам охороняти міські смітники від приїжджих

19 лютого

Міський голова Сколе Володимир Москаль пропонує депутатам регулярно чергувати біля смітників, щоб виявляти людей, що живуть у довколишніх селах та викидають сміття у міські смітники. Через такі випадки бюджет Сколе щомісяця зазнає збитків, адже мешканці району не платять за вивезення сміття.

«Сколівчанами в середньому накопичується сміття 426 м3 в місяць, а от мешканці району привозять сміття в середньому 20,26 м3 в місць. У результаті скидування ТПВ [у Сколе] мешканцями всього району, останнє накопичується понад норму, а це завдає прямих збитків (близько 4 тис. грн в місяць) для бюджету і лягає тягарем для жителів міста Сколе», – йдеться у зверненні мера Скола, яке надіслали місцевим депутатам.

Документ, який оприлюднила місцева депутатка Оксана Бондар. Клікніть для збільшення

Щоб вирішити цю проблему, у Сколівській міськраді розробили графік чергування біля смітників для депутатів. Вони мають виявляти людей, що приїздять з довколишніх сіл, щоб викинути сміття у місті. Депутати мають фотографувати порушників та звертатись у Сколівське КП ВКГ. У Сколівській міськраді ZAXID.NET уточнили, що мешканцям не потрібно брати з собою документи, коли йдуть викидати сміття. Депутати запитуватимуть у незнайомих людей, де вони проживають та чи уклали угоду на вивезення сміття.

У документі також зазначено, що Сколівська міська рада надіслала листи до усіх сільських голів району з пропозицією укласти угоду на вивезення сміття з місцевим підприємством. Додамо, що у Сколе проживає приблизно 6 тис. мешканців

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мораторій на Конституцію в окремо взятій області
Головні новини Львова за 25 вересня
РАГУlive. Випуск за 25 вересня
Від бароко до Телеграм-бота
На Сихові невідомі вкинули гранату в автомобіль кримчанина
Порошенко несподівано повернувся у трійку лідерів президентського рейтингу
«Золотий лев» без коштів та з присвятою Каролю Войтилі
«Не знаю жодного випадку, щоб когось судили за зараження гепатитом»
Винуватець смертельної ДТП у Львові здався у поліцію
У зоні проведення ООС через вибух міномета постраждало двоє військових