У соцмережах запустили акцію на підтримку українців, яких звільнять з полону

13:49, 27 грудня 2017

74 українських військових та цивільних громадян, яких сьогодні, 27 грудня, мають звільнити з полону за обміном, урочисто планують зустрінуть та території аеропорту «Бориспіль». Таку акцію поширюють у соцмрережах з хештегом #зустрінь_своїх.

Процедура обміну на Донбасі має початися пообіді. Прибуття літака зі звільненими до Києва на військове летовище «Борисполя» очікується ввечері, орієнтовно о 19-й годині.

«Але якщо навіть все буде затримуватися – невже ми не почекаємо на своїх? Вони чекали місяці і роки», – написав в Facebook організатор ФБ-події Юрій Гудименко.

Він додав, що від станції метро «Бориспільська» їздитимуть безкоштовні автобуси прямо до місця зустрічі.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Нагадаємо, обмін заручниками заплановано на 27 грудня. Україна передасть бойовикам 306 людей та отримає натомість 74 своїх полонених.