У США люди живуть в очікуванні, що щось станеться, - українська марафонка

22:15, 19 квітня 2013

На марафони у США приїжджає 50 тисяч людей, саме тоді найбільша заселеність у готелях, а не на свята. Атмосфера, яка панує на тамтешніх марафонах – неймовірна, тому теракт став пострілом просто в серце, прокоментував події у Бостоні учасник марафону Андрій Оністрат в ефірі Шустер Live.

Він розповів, що на таких заходах постійно є охорона, зокрема військові. «З мішками важко було пройти. Це майже неможливо. В Америці дуже серйозно ставляться до безпеки: перевіряють, питають. Те, що це сталося на 5-й годині марафону, це підтвердження, що все було ретельно підготовлено і заплановано заздалегідь», - додав він.

Інша учасниця марафону Валентина Хомайко сказала, що від місцевих жителів чула, що могло бути ще гірше. «Насправді поруч був готель і місцеві казали, що могло бути ще гірше, бо він міг завалитися. Місцеві живуть в очікуванні, що постійно може щось статися, а служби постійно працюють, щоб не допустити цього», - розповіла вона. За її словами, люди там надзвичайно свідомі, а учасники марафону надавали допомогу пораненим.

Нагадаємо, Служба безпеки США назвала імена бостонських терористів.

15 квітня біля фінішної лінії Бостонського марафонупрогриміли два вибухи, в результаті яких постраждали близько 140 людей, щонайменше три людини (серед них восьмирічна дитина) загинули.

Президент США Барак Обамапообіцяв, що влада з’ясує, хто стоїть за цими вибухами, які влада офіційно визнала терактами.

Кількість постраждалих від вибухів у Бостоні сягнула, за останніми даними, 183 осіб, з них 23 перебувають у критичному стані.

За попередніми даними МЗС України, громадян України немає серед загиблихі постраждалих унаслідок вибухів на марафоні.