У Стрийському парку облаштують громадські туалети та Wi-Fi

У соцмережах оприлюднили дані онлайн-опитування щодо розвитку Стрийського парку

17:34, 7 листопада 2016

Робоча група при Львівській міськраді, яка працює над розвитком Стрийського парку, оприлюднила дані онлайн-опитування, яке проводили у соціальних мережах. 1018 львів’ян заповнили анкети та поділились ідеями розвитку Стрийського парку. На основі цих даних буде розроблена стратегія розвитку парку.

«Нас цікавило, яким люди бачать Стрийський парк зараз та як вони хочуть, щоб він розвивався у майбутньому. Також було важливе ставлення людей до об’єктів парку, чого бракує та які події тут варто проводити», - розповів ZAXID.NET представник управління екології Львівської міськради Орест Олеськів.

Згідно з опитуванням, практично всі (91%) опитувані зазначили, що у парку мають бути громадські туалети, відновлена оранжерея (86% опитуваних підтримали цю ідею), станції прибирання за собаками (79,8%) та відновлені фонтани (77%).

Позитивно люди ставляться до створення медпункту у Стрийському парку (66%), встановлення стендів з історією парку (63,2%), відновлення роботи кінотеатру «Львів» (62,4%), створення велодоріжок (51,8%) та нових дитячих майданчиків (50,7%). Також майже половина проголосували за створення Wi-Fi зон та велопрокату.

Негативно люди ставляться до відкриття нових ресторанів чи кафе (61,5% опитуваних проти цієї ідеї), конференц-залу (58,8% проти) та готелю (79,9% проти).

Щодо заходів, то мешканці позитивно ставляться до спортивних та культурних заходів, а також вуличних лекцій та майстер-класів. Однак майже третина опитуваних (31%) проти концертів у Стрийському парку.

Результати онлайн опитування щодо Стрийського парку 

Теперішній стан Стрийського парку люди оцінюють у 3,2 бали з 5. Тут зокрема йдеться про достатню кількість лавок та вуличного освітлення, прибирання парку, відчуття безпеки, а також стан дитячих майданчиків.

На основі цього опитування робоча групи створить стратегію розвитку Стрийського парку. За словами Ореста Олеськіва, йдеться зокрема про створення карти з детальним поділом Стрийського парку на зони. Стратегію розвитку мають створити до кінця року, а втілювати зміни будуть уже у 2017.