У Тернополі розбили телевізор в знак протесту проти зомбування народу

10:45, 8 лютого 2011

6 лютого в Тернополі відбулась акція під назвою «З України витісняють Україну». В знак протесту проти дій влади молоді люди з громадської організації «Патріот України. Галицькі Сотні» в центрі міста розбили телевізор, як символ зомбування народу, нав’язування їм західної культури, яка витісняє рідну – українську.

 

 

 

Як повідомили ZAXID.NET організатори, так вони виявили свій протест проти зняття квоти на аудіовізуальний продукт.

«Сьогодні ми зібралися тут на акції протесту проти чергового наступу на українську мову та культуру. 1-го лютого 2011 року ВР в першому читанні скасувала квотування українських творів в теле- і радіо ефірі. Після скасування квотування українських творів в телерадіоефірі українська музика стає не конкурентноспроможною з дешевим іноземним продуктом. Цей телевізор символізує окупований український інформаційний простір та засіб зомбування нації суб'єктивними новинами та низько інтелектуальними та аморальними передачами.

Якщо влада думає, що ми будемо толерантно ставитися до знищення української пісні та культурної окупації інформаційного простору, то вона глибоко помиляється!», - зазначив організатор.

Нагадаємо, «за» законопроект про внесення змін до закону України про телебачення і радіомовлення щодо приведення у відповідність з вимогою Європейської конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення в першому читанні проголосувало 240 народних депутатів із 396 зареєстрованих.

Пропонується із закону прибрати норму, яка обумовлює, що у радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців повинні становити не менше 50% загального щотижневого обсягу мовлення.

Водночас, автор законопроекту, депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко вважає, що «найголовніше – це радіослухач. Чому політики повинні замовляти музику для радіослухача, а не радіослухач замовляти цю музику на радіостанціях? Зараз у радіослухача такого вибору немає. Будь-яке квотування – це обмеження, а обмеження далеке від демократії. Це - своєрідна музична цензура», - зазначила вона.