У Тернополі після семи років перерви на лінію вийшов тролейбус під номером 9. Чотири нових машини «Тернопільміськелектротрансу» курсуватимуть з 15 хвилинним інтервалом вулицями Корольова, Купчинського, проспектом Злуки, Залізничним вокзалом та на центральний ринок.
Про це кореспондентові ZAXID.NET розповів в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Тернопільської міської ради Степан Фронц.
"Тролейбус №9 раніше їздив вулицями міста, але через скорочення тролейбусних маршрутів свого часу його просто зняли, а мешканці вулиць Корольова та Купчинського діставалися у центр та на ринок тільки на маршрутках. Сьогодні дев’ятка їздитиме щодня", – зауважив Степан Фронц.
"Ми опитували жителів цього мікрорайону щодо того, що варто змінити, чого не вистачає і т.д. Більшість відповіли, що були б раді відновленню старого маршруту під номером 9. У місті якраз було чотири нових тролейбуси, тому ми вирішили закинути їх на цей маршрут", – прокоментував новообраний мер Тернополя Сергій Надал.