У Тисовці біатлоністи борються за путівки на чемпіонат світу

1 серпня

У Тисовці на Львівщині стартував чемпіонат України із літнього біатлону серед юніорів і юніорок. Відкрили національні змагання спринтерською гонкою.

Стартують біатлоністи поодинці з інтервалом у півхвилини. В юніорів ті самі мірки, що й у дорослих. Мають здолати 10 кілометрів і 2 вогневі рубежі ‒ лежачи і стоячи. Дівчата біжать трохи менше ‒ 7,5 кілометрів. Помилка на стрільбищі вартує змарнованого часу на штрафному колі. Учасник чемпіонату України Роман Назаров зазначає: «Перед стрільбою треба трохи збавити темп, щоб пульс був меншим, ніж 160. Щоб нормально стрельнути».

Траса випробовує учасників складними підйомами і крутими поворотами. Тож забирає немало сил. Андрій Галич зі Львівщини підкреслив: «Погода сприятлива. Не було задухи. Вистачало кисню. Важкі підйоми, але якось впорався. Задоволений, що вже пробіг, і все закінчилося».

Найкраще із завданнями впорався Сергій Телень. Чернігівський біатлоніст фінішував із результатом 21 хвилину і 56 секунд. Переможець розповідає: «Будував всю свою гонку від швидкості бігу. А у стрільбі в мене були невеликі проблеми в стійці. Я намагався впоратися, але не пішло. Були два промахи на стійці».

За результатами спринту сформують стартовий список гонки-переслідування. ЇЇ проведуть у четвер, 2 серпня. А триватиме першість України до кінця тижня.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак зазначив: «Це такий проміжний етап для перевірки стану спортсменів: як пройшла підготовка упродовж двох літніх місяців. Бачимо, чи правильно рухається робота тренерів, які спортсмени показують результати».

На національній першості юніори виборюють путівки на чемпіона світу в Чехії. А у вересні біатлоністи розіб’ють у Тисовці тренувальний табір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада
РАГУlive. Випуск за 20 листопада
«Львівлелектротранс» планує змінити шість трамвайних маршрутів
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині