Мерія проаналізує завантаженість платних парковок у центрі Львова

7 вересня

Львівська мерія спільно з ІТ-компанією «SoftServe – муніципальні технології» проведуть дослідження завантаженості трьох паркувальних майданчиків у центрі міста. Відповідне рішення у п’ятницю, 7 вересня, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

«Ми пропонуємо в порядку експерименту укласти договір з компанією «SoftServe – муніципальні технології». Суть договору полягатиме в тому, що компанія буде проводити дослідження та аналізувати завантаженість паркувальних майданчиків та ефективність використання місць для паркування за допомогою сучасних технологій. Цей договір допоможе нам проаналізувати нашу роботу в сфері забезпечення паркування транспорту та покращити роботу комунальних паркувальних майданчиків», – розповіла директорка юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Згідно рішенням виконкому, департамент розвитку міськради укладе договір для проведення дослідження трьох парковок: на пл. Міцкевича, 8-10, просп. Шевченка та вул. Словацького, 1. Для цього на парковках встановлять спеціальне обладнання, яке охоронятимуть «муніципали» та працівники «Львівавтодору».

З міського бюджету на проведення дослідження виділять 49 тис. грн.

Нагадаємо, 27 вересня в Україні набуде чинності закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Відтак на базі управління безпеки міста Львівської міськради створять відділ інспекторів, які матимуть право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил паркування та евакуації неправильно припаркованих автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Омелян анонсував авіарейси з Києва до Ужгорода і з Харкова до Львова
Мій Шевченко
Головні новини Львова за 13 листопада
41-річна львів'янка вимагає у трьох акушерок виплатити 1 млн гривень за неправильний діагноз
УПЦ МП розірвала зв’язок з Константинополем і відмовилася змінити свою назву
РАГУlive. Випуск за 13 листопада
В Україні видали першу ліцензію на виробництво продуктів з марихуани
Міністр інфраструктури заявив про плани будівництва аеропорта у Мукачеві
Президентський рейтинг Тимошенко вдвічі перевищив рейтинг Порошенка
Заарештований за сутенерство лідер «Авто Євро Сили» таємно організовує протести під ЛОДА