У вересні влада Прикарпаття відправила в "Артек" 93 дітей

09:20, 2 вересня 2009

1 вересня управління у справах сім’ї та молоді Івано-Франківської обласної державної адміністрації відправило чергову групу з 93 дітей соціально-незахищених категорій на ІХ тематичну оздоровчу зміну в Міжнародний дитячий центр "Артек" - "Зазирни в майбутнє", яка триватиме з 2 по 22 вересня 2009 року. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Серед цих 93 дітей, які відбули на оздоровлення в МДЦ "Артек" - 10 переможців обласного конкурсу-огляду шкільних комнад КВН-ЮІР, решта 83 - діти з усіх 19 районів і міст області.

Довiдка ZAXID.NET

Від початку 2009 року, станом на 1 вересня 2009 року, управлінням у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації направлено на оздоровлення 556 дітей соціально-незахищених категорій в МДЦ "Артек" та 155 дітей цієї ж категорії - в Український дитячий центр "Молода гвардія".

Загалом впродовж літньої оздоровчої кампанії 2009 року, за оперативними даними, відпочинковими та оздоровчими послугами охоплено понад 84 тис. дітей області.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати