У Винниках відкрили удосконалену транспортну розв’язку без лівих виїздів

Зміни у русі на трасі Київ-Чоп внесли на місці концентрації ДТП

19 листопада

На трасі Київ-Чоп у Винниках відтепер діє нова транспортна розв'язка. Додатковий з’їзд для транспорту влаштували на 540 кілометрі дороги М-06 в межах реалізації проекту «Go Highway» за кошти спеціального фонду державного бюджету. Всі роботи виконувала підрядна організація «Онур».

Зранку понеділка водії керуються ще старою схемою. Транзитний транспорт, що їде з тернопільського напрямку до Чопа або Шегинів, збирається у чергу при підйомі на міст. Проскочити не так і просто, не з чуток розповідає головний дорожник області. Він сам на цьому місці мало не потрапив у дорожню халепу.

«Ми намагались здійснити лівий поворот. Перекриває рух зустрічний рух. Звідси здійснюється також рух. А йшов автомобіль на обгін і нас не побачив, і ледь не сталася ДТП», ‒ пригадує керівник Служби автомобільних доріг Львівщини Руслан Кандибор.

Масштабні трощі навіть зі смертельними наслідками тут не рідкість. Виїзд на трасу Київ-Чоп з лівим поворотом був місцем концентрації автомобільних аварій.

«Побудована нова розв'язка. З дороги Львів-Тернопіль є повноцінні дві смуги перед мостом і додатковий виїзд. Це мінус одне місце концентрації ДТП на наших сьогоднішніх магістралях», ‒ додав Руслан Кандибор

Крім дорожньої основи, під яку робився з нуля земельний насип, розв'язку підсвітили led-світильниками за новими стандартами та встановили бар'єри безпеки. Транспорту розв’язку підрядники облаштували лише за 3 місяці.

«У зв'язку з тим, що наближався зимовий період і кожен день були затори, неможливо було проїхати, було прийняте рішення кинути всі зусилля і зробити зручну розв'язку», ‒ розповів інженер-будівельник компанії «Онур» Роман Івасівка.

Водії кажуть, відсутність лівого повороту ‒ це перш за все безпека.

«Тут постійно виїжджаєш на горб і стоїш-чекаєш. Дуже погано було. Зараз добре. В Європі всі розв'язки так зроблені, що ти виїжджаєш, завжди є вільний пас і ти нікому не мішаєш», ‒ говорить водій Олег.

Бюджет додаткового з'їзду довжиною у 300 метрів ‒ 28 мільйонів гривень. Онурівці дають гарантію на свої роботи 10 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Євробляхери» знайшли вихід, як не розмитнювати автомобілі
Головні новини Львова за 12 грудня
Львівська митниця повернула першу заставу за ввезення автомобіля в режимі транзиту
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ