У Всеукраїнських змаганнях десантників у Львові перемогла житомирська 95-та бригада

30 липня

У Львові завершився Всеукраїнський чемпіонат із функціонального багатоборства серед десантно-штурмових бригад. Свої вміння демонстрували 6 команд зі всієї України.

Функціональне багатоборство або ж кросфіт вимагає сили, швидкості та витривалості у комплексі. Тому упродовж одного раунду учасники мали виконати дуже багато завдань. Наприклад, 100 разів підтягнутися, перенести важезний йок на сотню метрів, спалити 100 кілокалорій на тренажері і стільки ж разів качнути прес.

Та найбільше труднощів десантникам завдала статична вправа. Упродовж всього раунду треба було тримати ящик із боєприпасами. Дмитро Дарій і Євген Сердюк із 81-ої бригади зазначили: «Дві людини тримають ящик. Як тільки опускають, час зупиняється. Було максимально складно, бо забивалися м'язи передпліччя».

Перед останнім етапом у трійці лідерів були 79-та, 95-та і 80-та бригади. Усе мав вирішити заключний раунд. Тут чоловіки-десантники мали по 25 разів піднімати гирі та штангу, лазити по канаті і по стіні. А жінки чверть сотні разів вистрибнути на півметрову тумбу.

У підсумку у запеклій боротьбі перемогу вирвала житомирська 95-та окрема десантно-штурмова бригада. Обійшовши 79-бригаду з Миколаєва. Богдан Рудика, учасник команди-переможців розповів: «Ми це зробили завдяки командній злагодженості. Все, як в армії: підготовка, підготовка, все залежить від підготовки».

Чільну трійку замкнули львівські десантники. Іван Олісієвець із 80-ої бригади підсумував: «Ми готувалися, старалися. Тренування були дуже важкі, але дали свої результати».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал
На Закарпатті склав мандат депутат районної ради, у якого знайшли угорський паспорт
Не схильний до діалогу
Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна
У НАБУ назвали фейком інформацію встановлення «жучків» у кабінеті Холодницького
З’явилося відео, як у Береговому українцям видають угорські паспорти під клятву та шампанське
Урочисте відкриття львівського 25 Book Forum перенесли спеціально для президента