У ЄС заявили, що вибори на окупованому Донбасі суперечать Мінським угодам

ЄС закликав окупантів уникати будь-яких кроків, які перешкоджатимуть реалізації Мінських угод

8 вересня 2018

Проведення виборів на окупованій території Луганської і Донецької областей України є прямим порушенням Мінських угод. Європейський Союз повністю підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Про це заявила речниця Європейської служби зовнішніх зв'язків Майя Косьянчич.

«У цьому контексті заява про те, що 11 листопада 2018 року в так званих «Луганській Народній Республіці» і «Донецькій Народній Республіці» відбудуться так звані «вибори», суперечить духу і букві Мінських угод, які мають конкретні положення щодо організації місцевих виборів у цьому регіоні», – йдеться в заяві Косьянчич.

Речниця служби ЄС також зауважила, що варто уникати кроків, які можуть перешкоджати просуванню в реалізації Мінських угод. «Ми очікуємо, що Росія, зокрема, в повній мірі скористається своїм впливом на сепаратистів в цьому питанні», – зазначено в заяві Косьянчич.

Нагадаємо, напередодні на окупованій РФ Донеччині нещодавно призначили нового ватажка замість вбитого Олександра Захарченка – ним став Денис Пушилін, який раніше був «спікером парламенту». Крім того на окупованій Донеччині та Луганщині представники окупаційних адмінстрацій призначили дату незаконних виборів, які заплановано на 11 листопада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Тігіпко нашого часу
Біля Львова виникла пожежа на олійному заводі «Майола»
Депортовану з Росії журналістку Олену Бойко привезуть до Львова
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ