У ЄС заявили, що вибори на окупованому Донбасі суперечать Мінським угодам

ЄС закликав окупантів уникати будь-яких кроків, які перешкоджатимуть реалізації Мінських угод

8 вересня

Проведення виборів на окупованій території Луганської і Донецької областей України є прямим порушенням Мінських угод. Європейський Союз повністю підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Про це заявила речниця Європейської служби зовнішніх зв'язків Майя Косьянчич.

«У цьому контексті заява про те, що 11 листопада 2018 року в так званих «Луганській Народній Республіці» і «Донецькій Народній Республіці» відбудуться так звані «вибори», суперечить духу і букві Мінських угод, які мають конкретні положення щодо організації місцевих виборів у цьому регіоні», – йдеться в заяві Косьянчич.

Речниця служби ЄС також зауважила, що варто уникати кроків, які можуть перешкоджати просуванню в реалізації Мінських угод. «Ми очікуємо, що Росія, зокрема, в повній мірі скористається своїм впливом на сепаратистів в цьому питанні», – зазначено в заяві Косьянчич.

Нагадаємо, напередодні на окупованій РФ Донеччині нещодавно призначили нового ватажка замість вбитого Олександра Захарченка – ним став Денис Пушилін, який раніше був «спікером парламенту». Крім того на окупованій Донеччині та Луганщині представники окупаційних адмінстрацій призначили дату незаконних виборів, які заплановано на 11 листопада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
25 книжок 25-го Форуму видавців
УПЦ МП пригрозила «мирною громадянською непокорою» після надання автокефалії УПЦ
У рейсовому автобусі українець намагався ввезти з Польщі майже 80 кг макової соломки
Від Порошенка до Петриненка
За минулу добу на Донбасі загинули двоє українських військових
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру