У неділю, 4 грудня, близько 03:00 ночі на вул. Шпитальній у Жовкві нетверезий водій протаранив стовп з електропроводами. Про це повідомили у групі «Варта-1» у Facebook.
За словами користувачів соцмережі, люди, які були на місці події, заблокували водія, аби той не втік до приїзду поліцейських.
Патрульні приїхали через 40 хвилин та склали протокол.
Вулиця залишилась знеструмленою.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleФото з групи «Варта-1» у Facebook.