Українська економіка не знаходиться на краю провалля. Таку думку 11 листопада в ефірі "Шустер Live" висловив економічний експерт Олександр Пасхавер.
Експерт зазначив, що наразі в українській економіці триває відновлювальний зріст, і це нормально.
«Якщо б мене спитали, чи в короткотерміновому плані ми стоїмо біля провалля, я сказав би – ні. Мало того, якщо, наприклад, буде європейська криза, то я можу заздалегідь передбачити, що вона буде не такою глибокою, як була, і, відповідно, Україна не буде падати», - зазначив Олександр Пасхавер.
Питання, за його словами, на сьогодні полягає в тому, скільки відновлювальне зростання триватиме, коли воно закінчиться, і чи матиме Україна резерв у цей час.
Водночас Олександр Пасхавер вказав на те, що за останні два роки Україна залучила дуже мало інвестицій.
«Немає в нас інвестицій, ніхто не хоче до нас везти. І це – катастрофа в середньостроковому плані», - наголосив він.
Інша проблема, на яку вказав Олександр Пасхавер, полягає в низькому рівні довіри в суспільстві. Її, за його словами, необхідно буде вирішувати в середньостроковій перспективі.